Hoe koppel ik airmiles aan de ah bonuskaart?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.
Ongeveer een jaar geleden heb ik oordopjes gekocht. Deze zijn kapot gegaan, wat niet aan mij lag. Ik heb ze opgestuurd en kreeg nieuwe. Wederom zijn die kapot gegaan. Opnieuw vervanging gekregen.
Nu is weer het product kapot. Allemaal nog binnen garantietermijn. Nu vind ik dat dit product dus niet deugt. Nu willen ze weer een nieuw setje oordopjes sturen, maar ik vind dat het hele product ondeugdelijk is. Mag ik mijn geld terugeisen? Aangezien ik nu al weet dat hij toch weer voor de 4e keer kapot gaat. Wat is hier de wet over? Heb ik recht op geld? Of kunnen ze gewoon voor een 4e keer een nieuw setje oordopjes sturen? Dit product klopt niet. Wat kan ik het beste doen?
Aanpassing: Ik probeer hem in de categorie "winkelen>garantie, retourneren en voorwaarden" te doen maar door een glitch komt hij steeds onder electronica.
Bijv: een aanbieden van drinken maar je wil niet 1 of 2 kopen maar 10. Maar supermarkt geeft niks aantal per klant aan. maar toch als je bij kassa komt zeggen ze 5 per klant. Mag dat zomaar?
Mondial Relay (https://www.mondialrelay.nl/) diende me een pakket van iHerb te bezorgen. Dit is echter niet gebeurd. Zonder het pakket me te bezorgen heeft Mondial Relay het teruggestuurd. Waar het pakket ni is, is niet bekend. Mondial Relay neemt niet op. Mijn e-mails worden genegeerd.
Hoe kan ik mijn pakket toch krijgen? Op het internet zie ik meerdere klachten over Mondial Relay.
Ik heb vanmiddag een winkelverbod van 2 jaar gekregen maar ik las op internet dat het maar een jaar mag zijn. Wat moet ik nu? En krijg ik nog een brief thuis gestuurd ofzo heb wel een brief mee gekregen met daarop winkelontzegging van 24 maanden
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing