Hoe heet dat papier waarop je kan printen en dan die print op je tshirt kan strijken?
En waar kan je dat kopen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.
En waar kan je dat kopen?
Dus je werkt in de jumbo 2 dagen en de andre dagen in de albertijn
Toegevoegd na 4 minuten:
Zo alls achter de kassa en vakken vullen
Toegevoegd na 5 minuten:
ik heb net mijn kleerkast opgeruimd. ben wel een klein beetje zwaarder geworden maar ondertussen weer goed afgeslankt. dus een kilootje of twee zwaarder dan vroeger (pakweg 5 jaar terug), dus te verwaarlozen.
toch vallen mij enkele dingen op
- dingen die me vroeger beeldig stonden, zijn nu hilarisch als ik ze pas. ze zitten me totaal niet meer, staan niet bij mijn gelaat, of ik lijk ermee op een boerin uit de oude films etc.
- kleuren die me vroeger afgrijselijk stonden (bv. bruin en beige) passen me nu wel terwijl andere kleuren (zoals oudroze) nu echt lelijk zijn als ik ze draag
Komt het omdat "mijn oog" verandert is door het oppikken van trends? Of kan het dat je in de loop van je leven plots met bepaalde zaken niet meer staat?
en hoe zit dan dan met kleuren, dun of dikker, je huid en haar blijven toch hetzelfde gekleurd (denk ik)
Hoe maak je schoenen groter?
Ik heb mijn winterschoenen een tijdje niet aangetrokken en wil ze weer gaan aantrekken voor de aankomende winter.
De schoenen zijn van leer
In de specialiseerde winkels zijn de schoenen nogal 'tuttig'.
Het gaat hier om een jongen van 14..
Wellicht is er een online winkel met een groter assortiment?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing