Welke winkel in Nederland lijkt op de Amerikaanse Walmart?
Alvast Bedankt :)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.
Alvast Bedankt :)
Om een voorbeeld te geven
Ik zocht op ebay op: False Bottom Eyelashes(valse wimpers voor onder je ogen).
Toen zag ik één bepaald merk talloze keren terugkomen, verkocht door allerlei mensen... vaak uit landen zoals China lijkt het.
Waardoor komt dit?
Dan heb ik het over merkkleding die de echte naam van het merk dragen zoals g-star, Ralph lauren. En niet over granda(Carrera), ray beri (ray ban) enz. Ik neem aan dat deze sowieso namaak is?
Die kom ik heel vaak tegen als ik op dierenbenodigdheden zoek op internet en ik shop redelijk graag via internet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing