Waar vind ik informatie over etappes voor de komende Giro d'Italia?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wielrennen. Vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal en wandelen en hardlopen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kijk zaak Dekker: http://www.trouw.nl/krantenarchief/2009/07/02/2805006/Doping_houdt_Dekker_buiten__Tour_de_France.html
We gaan op fietsvakantie in Spanje, en dachten dat we wel wat training konden gebruiken. Langere afstanden fietsen wel wel (tussen de 100 en 130 km op een dag), maar bij ons in de buurt is alles plat. Op her en der een dijk, een brug of een duin na, natuurlijk.
Toegevoegd na 7 minuten:
En ik zoek naar een mogelijkheid die niet inhoudt 'ga naar een sportschool'......
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing