Kun je na 3 jaar nog ergens tegen in verweer gaan?
als je rijbewijs 3 jaar geleden, door een ongelukkige manier van omstandigheden, is vernietigd, kun je daar dan nog iets aan doen?
Toegevoegd na 1 minuut:
Na hoeveel tijd, verjaard zoiets?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
als je rijbewijs 3 jaar geleden, door een ongelukkige manier van omstandigheden, is vernietigd, kun je daar dan nog iets aan doen?
Toegevoegd na 1 minuut:
Na hoeveel tijd, verjaard zoiets?
Per toeval ben ik erachter gekomen dat een winkel in een aangrenzend dorp artikelen verkoopt waarop ze een door mij (uniek) ontworpen figuur gebruiken (zonder mijn toestemming). Ik weet dat copyright bij mij ligt en dat het niet mag, maar weet niet goed welke stappen ik eventueel kan nemen tegenover de eigenaar van de winkel. Het gaat om een (klein) feestartikel waarop de door mij ontworpen figuur gedrukt is. Ik vind het belangrijk dat deze winkel het artikel uit de schappen haalt/mij compenseert, mede omdat ik zelf ook (redelijk succesvol) artikelen verkoop met dezelfde figuur. De afbeelding is uit mijn online portfolio "gejat" en 1 op 1 (onbewerkt) gebruikt. Briefje/mailtje/even bellen met eigenaar winkel snap ik, maar wil graag tips voor als dat misloopt. Ik kan uiteraard zonder problemen aantonen dat ik de figuur ontworpen heb middels bronbestanden/ontwerpbestanden in Adobe Illustrator. Iemand tips?
Ik beheer een Ontruimingsinstallatie (let op: dus GEEN brandmeldinstallatie)
Omdat ons gebouw minder dan 500m2 telt is dit niet
Verplicht om te laten keuren en alles is dus in eigen beheer.
We willen de installatie laten uitbreiden maar omdat
We nogal dikke muren hebben komt het slow whoop signaal niet overal goed door. Op onze signaalgevers zit ook een andere toon, een soort fast whoop.
Mag deze ook gebruikt worden bij ontruiming? Dit signaal is veel doordringender .
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing