Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Na hoeveel weken boete binnen voor vandalisme?

Hallo iedereen,
3 weken geleden werd ik aangehouden door twee agenten omdat ik vandalisme pleegde, ze zijden dat ik dus een boete thuis gestuurd zou krijgen maar ik heb nog steeds niks binnen. Ik ben 17 jaar (minderjarig) en de boete zou maarliefst 90 euro bedragen. Ook was ik onder invloed van alcohol, de agenten wisten dat maar maakte er geen probleem van.
Ik vroeg me dus af wanneer ik mijn boete kan verwachten.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Wetgeving

heeft het zin om bezwaar te maken? parkeren op gehandicaptenplaats

Bekeuring ontvangen voor het parkeren op een gehadicaptenparkeerplaats. Ik heb wel een kaart en dacht ook dat ik hem achter de ruit had gelegd, echter haast gehad omdat de winkel bijna dicht ging en nu een bekeuring gehad van 370 Euro. Had al bezwaar gemaakt maar zonder succes.. kan het nu nog voor laten komen bij de kantonrechter maar de vraag is of dit nut heeft?..

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Wetgeving
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing