Vanaf hoeveel mw zijn lasers legaal in belgie?
Ik weet dat er type zijn enzo. Maar wat is nu het Max. mw dat legaal is in BELGIE voor lasers?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik weet dat er type zijn enzo. Maar wat is nu het Max. mw dat legaal is in BELGIE voor lasers?
http://www.om.nl/onderwerpen/boetes/?boete_tree=13765,3114#keuzes
Hier zag ik de boete die wordt verstuurd als iemand geen identiteitskaart kan laten zien. Ik vroeg me alleen af hoe justitie dan wel aan de persoonsgegevens komt van de te bestraffen persoon. Moet diegene dit gewoon opgeven? Dan kan die persoon evengoed een valse naam opgeven, neem ik aan? Of is het wettelijk vastgelegd dat de persoonsgegevens achterhaald worden op het bureau, of iets dergelijks. Ik ben erg benieuwd.
Hoe achterhaalt de politie de juiste te bekeuren persoon van iemand die geen geldig identiteitsbewijs bij zich heeft?
Mijn moeder was getuige van diefstal van een portemonnee uit een tas van een vrouw.
Deze vrouw kreeg een proces verbaal omdat ze de ID kaart in de portemonnee droeg.
Afgezien dat ik me moeilijk voor kan stellen dat je als slachtoffer van diefstal ook nog eens een boete krijgt wegens het niet meer kunnen tonen van je ID bewijs, vraag ik me af of het bij je hebben van je ID kaart in de portemonnee strafbaar is.
Het is immers ook nog eens een creditcardformaat achtig document.
Omdat mijn moeder getuige was, werd ze van bovenstaande op de hoogte gesteld. Het leek me zo onwaarschijnlijk dat ik dat GVers hier een antwoord op wisten.
De boete was trouwens ook nog eens hoog, iets van 170 Euro.
Mijn moeder is beslist geen fantast maar ik wil graag weten of dit waar is.
Ik wil graag wat foto's plaatsen op een stock website. Nu heb ik een 2 foto's genomen op een kermis van twee lachende dames in een attractie. (op een openbare parkeerplaats/openbare weg).
Het zijn keurig nette discrete foto's geworden die ik zonder bijbedoelingen heb geschoten waarin naar mijn inzien geen belangen worden geschonden.
Of de dames boven de 18 jaar zijn weet ik niet (lastig in te schatten)
Mag ik deze foto's verkopen op een Stock Website? Schend ik dan geen portretrechten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing