Wat is het verschil tussen een wetsvoorstel en een wetgevingsvoorstel?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
vanmorgen bij de hond uitlaten,
zag ik tegen een bankje aan een kinderfietsje staan, van een meisje (hij was knal roze) op dit bankje lag een regenjas, heren.. groot!
2 meter verderop stonden mannen schoenen, maat 44 dacht ik. (ongeveer, kon het niet goed lezen)
op een ander bankje, ongeveer 10 meter hiervandaan, lag een fietssleuteltje, roze.. met een gouden eiffeltorentje eraan.
Hoogstwaarschijnlijk van het fietsje.
Hiernaast lag een van spijkerstof gemaakt kledingstuk. ik zag een ritsje, dus misschien wel een broek. hierop zat een patroon van minnie mouse, dus waarschijnlijk van het meisj, mijn moeder en ik hebben in de bosjes gezocht naar meer aanwijzingen.
overigens hebben wij niks van al deze spullen aangeraakt, maar het is toch wel verdacht.
vooral de combinatie van mannen kleding.. van toch wel iemand die volwassen is.. en een meisje.. die de leeftijd van 12 nog niet bereikt heeft. misschien nog niet eens 10.
ik beschuldig niemand, maar er lopen een hoop gekken op deze wereld rond.
het parkje waar we dit alles gevonden hebben ligt praktisch naast de deur.
moet ik naar de politie?
Toegevoegd na 19 minuten:
Mijn vader is net even terug naar de speeltuin gelopen (mijn moeder wilde per se de politie niet bellen) alle spullen waren inmiddels weg..) hij vindt niet dat de politie op de hoogte gebracht moet worden.
heeft iemand een site waar ik nog ff een mailtje kan sturen? gewoon even een melding doen via internet?
want gewoon het negeren wil ik niet.
Ik heb de vraag al eerder gesteld maar niet helemaal goed verwoord denk ik.
Ik ga een huis huren en de verhuurder heeft een creditcheck gedaan. Daar kwam uit dat er in 2007 een deurwaarder bij mij is geweest .
Nu wil de verhuurder daar meer over weten en wil contact opnemen met de deurwaarder voor informatie over de schuld die ik toen had .
Mag de deurwaarder die persoonlijke informatie zomaar geven aan een verhuur makelaar ?.
En zonder mijn toestemming ?.
Het lijkt mij van niet maar kan me vergissen .
Toegevoegd na 1 minuut:
Ze hebben toch een geheimhoudingsplicht ?.
Als hij/zij bijvoorbeeld alleen maar door te kijken/voelen een diagnose stelt, en jij neemt daar niet genoegen mee, wat kan je dan? Moet je het dan daarbij laten?
Ik zal het even uitleggen.
Ik ben een nederlandse en heb een vriend die is een italiaan.
Hij is een 7 jaar geleden teruggegaan naar italie met een remigratievoorziening, nadat hij in nederland 20 jaar had gewoond.
ik woon inmiddels weer een jaar in nederland,en heb 100% wao en aanvullig van de gemeente voor een persoon en nu mijn vriend die is toch weer terug gekomen naar nederland , en heeft zich weer in nederland gevestigd bij mij, en heeft zijn remigratievoorziening opgezegd.
dit heb ik ook gemeld bij de gemeente waar ik mijn uitkering van heb
ook heeft hij ziekenfonds nu.
we zijn bij de gemeente geweest, hun sturen ons naar het I.N.D en zeggen dat eerst een stempel moet halen, we zijn o bij I.N.D geweest.
hij heeft geen stempel nodig want hij is een europeaan.
nu is hij een maand geleden erg ziek geworden en moet een zware operatie ondergaan aan de aorta.
Hij kan nu niet eens werken, wat normaal wel de regel is.
kan ik alsnog een aanvulling aanvragen omdat we nu een andere gezinssamenstelling hebben?
Wie heeft hier ook ervaring mee gehad?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing