Kan je de politie je "partner" uit je huis laten zetten als deze hier woont en staat ingeschreven?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Op maandag 6 februari heb ik een pakketje opgestuurd via PostNL. Via het postkantoor kreeg ik een track en trace code. Helaas was door de gladheid het pakket vertraagd
Nadat het pakket 1,5 week onderweg was heeft de ontvanger contact opgenomen met PostNL en daar werd haar bevestigd dat het pakket in een sorteercentrum in Amsterdam stond maar dat het de volgende dag gesorteerd ging worden en dat het pakket zeker binnen 2 dagen bij haar terecht ging komen.
Nadat na 2 weken het pakket nog niet was aangekomen heeft de ontvanger nog een keer contact opgenomen met PostNL. Daar werd haar verteld dat het pakket op dat moment ''niet gevonden'' kon worden en dat ik als afzender een onderzoek moest instarten om te kijken waar het pakket gebleven was. Papieren ontvangen opnieuw opgestuurd en na een week kreeg ik bericht van PostNL dat het pakket niet gevonden was na een onderzoek en aangezien ik het pakket niet verzekerd verzonden had kreeg ik ook geen schadevergoeding.
In het pakket zaten Uggs die ik verkocht had via Marktplaats.
Is het dan echt zo dat je 6,75 betaald voor alleen een track en trace code?
Wat zou ik kunnen doen om hier toch een schadevergoeding voor te kunnen krijgen?
Alvast bedankt!
Ik wil graag op mijn boot wonen en ingeschreven staan. Ik ben uit België afkomstig en wil nu graag in Nederland geregistreerd worden. Momenteel lig ik niet in een haven maar gratis langs een rivier. Ik wil het ook liever zo, ik hou van rustige eenzame plaatsen en wil dus liever niet in een officiële haven. Moet dat dan via een referentieadres of zo, waar ik mijn post ontvang? Ik heb wel een vriendin in de buurt waar ik m'n post zou kunnen ophalen.
Ik zag een decoratieve dolk met een lemmet van 26cm lang en 2,5cm breed. De dolk heeft een schede en geen snijkanten, je kan er niets mee snijden, de snijkanten hebben beide een oppervlak van 1mm breed, wat veel te breed is om een gevaar te zijn. Het enige scherpe er aan is het puntje, dat is vergelijkbaar met (zelfs nog iets minder scherp dan) een geslepen potlood.
Ik wil die dolk graag gebruiken in een les over ridders op de basisschool, aangezien het de stijl uit die tijd heeft. Maar wat ik graag wil weten is of dat volgens de wet toegestaan is. Over het algemeen zou het lemmet te lang en te breed zijn volgens mij, maar ik twijfel omdat er 0 snijkanten aan zitten.
ik heb een boete gehad afgelopen weekend in de nacht.. De agent kwam per fiets langs. Zag mij en gaf een boete voor wildplassen.
Hij vroeg alleen maar om mijn ID en maakte daar een foto van met zijn Iphone4. Het was zeer zeker wel een agent( id gevraagd).
Is deze geldig? Nog nooit zoiets meegemaakt namelijk..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing