Hoelang kan je in de gevangenis zitten als je word betrapt met drugs?
Hoeveel jaar of maanden kan je Maximaal krijgen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoeveel jaar of maanden kan je Maximaal krijgen?
ik was net in de c1000 en toen wou een man me er bijna uitsturen omdat ik een rugtas bij me had en omdat ik geen mandje had.
ik kwam van de bieb dus had ik mn tas mee voor mn boeken.
op de terugweg kreeg ik trek in chocola dus ging ik even langs de c1000.
ik ga geen mandje pakken voor een reep chocola.
toen kwam er een man aanlopen "ik heb 2 dingen tegen je te zeggen 1: je mag niet naar binnen met een rugtas. 2: je moet een mandje hebben.
ok ik zeg hem dat ik dat nergens heb zien staan en altijd met een tas de winkel inga en niemand daar ooit een probleem van heeft gemaakt. hoe moet ik anders mijn portemonnee meenemen? hij past niet in mn zak.
toen keek ik even rond en zag dat iedereen een tas bij zich had.
ik vroeg aan die man waarom handtassen, schoudertassen en trolleys wel mee naar binnen mochten.
toen werd ie een beetje boos en.zei hij "als je brutaal gaat worden flikker ik je meteen de winkel uit.
Toegevoegd na 11 minuten:
ik heb al vakantie, dus in mijn vakantie zou ik niet gewoon ff naar de winkel kunnen gaan met een rugtas :s
Ik heb geen geld (leefgeld), geen inkomen, helemaal niks, en kan niets lenen bij banken, en toch wil ik heel graag een bedrijf starten, namelijk websites maken.
Hoe kan ik zoiets aanpakken?
ik weet dat het niet uit maakt waar de auto staat.
mijn auto is inmiddels al gekeurd.
maar de boete gaat komen dat weet ik ook.
maar hoeveel het kost dat zou ik graag willen weten.
gezien de woning te koop staat na scheiding en ik er met de kids woon tot verkoop van de woning mn ex betaal in plaats van alimentatie de hypotheek, nu dreigt hij de makelaar alweer te bellen voor een verlaging van de vraagprijs,? word de 2 e keer maar ik hoorde dit via een sms gisteren van hem en vroeg waarom niet in overleg om lang verhaal kort te maken ik heb geen rechtsbijstand verzekering, heb een minima kan geen advocaat betalen heeft iemand ervaring wel ga ik de makelaar bellen dat ik niet een verlaging wil in de vraagprijs, kan als mn ex de hypotheek niet betaal?? het worden verkocht door de belasting AUB hoop dat deze vraag blijf staan omdat ik niet weet waar ik anders de vraag kan stellen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing