Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Techniek. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

kan ik oplaadbare batterijen met verschillende mAh (2x4000 en 1x4500 NiMH) in een lamp gebruiken?

Ik heb 3 C-batterijen nodig voor in een duiklamp, het is voor mij het voordeligst om via een webshop 1 duoverpakking 2x 4000 mAh en 1 stuk 4500 mAh te kopen. Ik heb weleens gehoord dat je batterijen niet moet mixen maar beiden zijn van hetzelfde merk en NiMH technologie. Kan dit dan wel?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Techniek

Wat is het verschillen tussen een expantievat en membraanvat?

Goedemiddag,
Voor een stageopdracht ben ik op zoek naar een tank die het water opvangt wanneer de aangekoppelde waterslag leeg gedrukt word (door een zwaar gewicht)
Nu ben ik aan het zoeken naar een membraanvat / expansievat die 30 liter kan opvangen. In ieder geval komt op de rechterkant van de foto het gewicht op.
Ik kan helaas geen gedetaileerde uitleg geven.

Wat is eigenlijk het verschil tussen deze twee of is het gewoon hetzelfde?

Alvast bedankt.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Techniek
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing