Is borax en soda het zelfde ?
Ik wil slijm maken maar daar heb je borax voor nodig en dat heb ik niet in huis dus wil ik soda gaan gebruiken maar zou dat kunne is dat het zelfde als borax ??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil slijm maken maar daar heb je borax voor nodig en dat heb ik niet in huis dus wil ik soda gaan gebruiken maar zou dat kunne is dat het zelfde als borax ??
In mijn scheikundeboek ben ik bij elektronenconfiguratie aangekomen. De uitleg is echter zo vaag en onduidelijk dat ik er niks van snap.
Bij de opdracht die erbij hoort staat er: Geef de elektronenconfiguratie van de atoom soort 37, 17Cl (maar dan staan die 37 en 17 onder elkaar voor de Cl). Ik heb geen idee hoe ik dat uit zo moeten rekenen.
Wanneer ik een ijzeren staafje aantrek met een magneet of een koperen staafje zullen deze met een verschillende kracht aangetrokken worden.
Hoe ziet dit er per materiaal uit?
Alle wilgen kan je normalerwijze gemakkelijk stekken, maar de boswilg (salix caprea) niet. Hoe komt dit ?
Als je met een toestel precies zo snel rond de aarde vliegt dat de middelpuntvliedende kracht exact even groot is als de aantrekkingskracht van de aarde, ben je dan gewichtloos?
Een theoretische vraag want ik vermoed dat je snelheid dan te groot is om écht te bereiken.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing