hoe zie je er uit als je in de ruimte wordt geboren?? ( op onze maan)?
sommige zeggen dat je heeeel lang wordt andere dat je klein blijft ofzo,,, wat gebeurt er nou echt??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Astronomie. Vragen over aardrijkskunde, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
sommige zeggen dat je heeeel lang wordt andere dat je klein blijft ofzo,,, wat gebeurt er nou echt??
...en niet dat een aantal, bijvoorbeeld, loodrecht op onze draairichting roteert....
Het heelal deint uit , er zitten dus zonnestelsels achter ons. Als we tegen het beginpunt in gaan moeten we er toch sneller zijn dan stelsels die voor ons liggen?
We zijn begonnen met de oerknal, dus gaat alles naar buiten vanaf dat punt. Dus als je tegen dat ingaat komt er iets sneller op je af zoals 2 personen sneller bij elkaar zijn als ze beide lopen dan als er 1 stilstaat.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing