Als je 6 dobbelstenen tegelijk gooit, wat is de kans dat je één 6 krijgt?
Ik bedoel 1 of meer
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wetenschap. Specifieke vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de subcategorieën.
Ik bedoel 1 of meer
Dus waarom is water bijvoorbeeld H2O en niet OH2?
Onweer
Temperatuur wisselingen
Regen zon regen enz voor heel de week
Wat zijn goede tips als je een kamer met plat dak koel wil houden in de zomer? Ik heb geen airco op mijn kantoor boven, maar vanaf de ochtend wordt het al vaak warm omdat de zon zomers tussen 11 en zonsondergang aan de 'voorkant' van die kamer schijnt. Ik wilde eigenlijk mijn ramen met zonnefolie afplakken, maar weet niet of dit bij anderen heel fel terugschijnt?
Of is daar geen verschil tussen. Omdat de hersens anders zitten tov van de rechter en linker oor zou geluid misschien ook anders of langzamer vernomen kunnen worden. Dus is het mogelijk dat bijvoorbeeld hoge geluiden beter met het rechter oor worden waargenomen of vv?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing