Is er een plaats in Duitsland die Utecht heet?
En is er een relatie met Utrecht? Utecht in Duitsland- bij Lubeck.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wetenschap. Specifieke vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de subcategorieën.
En is er een relatie met Utrecht? Utecht in Duitsland- bij Lubeck.
denk aan een beker
Kun je bijvoorbeeld gebruik maken van een fruitschaal met dubbele lagen? Die bijvoorbeeld 15 cm ( hoogte) uit elkaar zitten.
Ik denk zelf van niet omdat als ik bv denk aan overleven en je hebt alleen maar zeewater
en je gaat dit koken en vangt de stoom op, dan word het zoet water en het zout blijft achter.
Dit denk ik maar denken is niet zeker weten.
Daarom mijn vraag aan iemand die scheikundig zekerheid kan geven.
Ik wil een airtrack herstellen waar gaatjes in zijn gekomen door spijkers. Het betreft de zijkant, die van PVC is gemaakt. Ik probeerde het met de bijgeleverde herstelkit maar dat kwam snel terug los. Ik dacht nu aan iets als bijvoorbeeld flexibel polyurethaan maar misschien komt dat ook snel terug los? Welke kunststof zou voldoende hechten? Het zijn piepkleine gaatjes eigenlijk, dus een laagje van één of andere kunststof erover zou het wel moeten doen, zolang het niet loskomt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing