Wat doet een voorschakelweerstand in een elektrisch circuit?
Als ik op de weerstand spanning zet meet ik aan de uitgang dezelfde spanning als aan de ingang. Terwijl er toch een spanningsval moet zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wetenschap. Specifieke vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de subcategorieën.
Als ik op de weerstand spanning zet meet ik aan de uitgang dezelfde spanning als aan de ingang. Terwijl er toch een spanningsval moet zijn?
Ik begrijp uit m'n boek dat een element een stof is dat bestaat uit een enkel atoomsoort. Maar volgens wikipedia geldt hetzelfde voor de betekenis van een enkelvoudige stof. Zijn deze twee dan synoniemen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing