Hoe lang van te voren moet een school zijn PTA overzicht gemaakt hebben?

Ik hoorde ergens vaag dat het 1 oktober moet zijn, maar dat kan ik nergens terugvinden.
Het is nu namelijk al 5 oktober en mijn school heeft nog niks nieuws op de site gezet, terwijl er wel veel aanpassingen in zullen zitten.

Weet jij het antwoord?

/2500

Het Eindexamenbesluit Voortgezet Onderwijs zegt er het volgende over (artikel 31): Examenreglement en programma van toetsing en afsluiting Het bevoegd gezag van een school voor voortgezet onderwijs, respectievelijk de examencommissie vavo, stelt jaarlijks voor 1 oktober een programma van toetsing en afsluiting vast, dat in elk geval betrekking heeft op het desbetreffende schooljaar Het examenreglement en het programma van toetsing en afsluiting worden door de directeur voor 1 oktober toegezonden aan de inspectie en verstrekt aan de kandidaten. ------------------------------------------------------------- In de wet staat dus dat het PTA vóór 1 oktober aan de inspecteur moet worden toegezonden. Vervolgens dat het PTA aan de leerlingen moet worden verstrekt. Het hangt van de school af of dit al vóór 1 oktober gebeurt of in de loop van de maand oktober. Als de school de leerlingen (en ouders) serieus neemt wordt er niet lang na 1 oktober gewacht met met het verstrekken van het PTA.

Bronnen:
http://wetten.overheid.nl/BWBR0004593/Hoof...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100