Welke BTW moet ik rekenen als ik verkoop aan een Belgische onderneming, maar aflever op een willekeurig Belgisch adres?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het betreft een intracommunautaire levering (binnen de EU), dus Je factureert met 0% btw en vermeld op de factuur 'artikel 138, lid 1, Richtlijn 2006/112' Op de factuur moet zowel het btw nr van jouw bedrijf als de Belgische firma staan.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100