Als iemand zijn eenmanszaak verkoopt met een bepaalde vraagprijs is dat dan als het nergens staat vermeld inclusief of exclusief Btw?

Er wordt in het verkoopmemo alleen over een vraagprijs gesproken voor roerende goederen (voorraad+GOODWILL)

Weet jij het antwoord?

/2500

Bij een (gedeeltelijke) bedrijfsovername gaat de inventaris BTW-vrij over. Dit wordt geregeld in artikel 31 van de wet omzetbelasting. Toegevoegd na 9 minuten: Dus als antwoord op de vraag: daarmee mag je dus aannemen dat die prijs zonder BTW is. Dat sluit natuurlijk niet uit dat de opsteller van dat memo een fout gemaakt heeft.

Bronnen:
Artikel 31 van de wet OB

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100