Kan ik een 3V kaart koppelen aan mijn bedrijf om inkopen te doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kun je dus een credit card op een bedrijf zetten of koppelen aan je bedrijfsbankrekening?
We denken dan aan een klein zitje van 5 tafeltjes, zodat mensen even kunnen uitrusten, en kunnen genieten van verse, zelfgemaakte taarten/cakes. Bij het knooppunt staan ook al wat bankjes. Je ziet veel mensen zelf met hun eigen fris en boterhammetje zitten. Omdat het op de Kroondomeinen van het Loo is, vragen wij ons af, of het ook überhaupt wel mag. En welke certificaten e.d. heb je nodig voor dit plan?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing