Op welk moment gaat in Nederland het eigendom over van de leverancier op de koper?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als zelfstandig ondernemer in de kinderopvang heb ik steeds vaker dat mensen zich aanmelden,een contract met mij afsluiten maar als er eind van de maand via automatische incasso geld afgeschreven gaat worden om voor de opvang te betalen blijkt men geen of te weinig saldo op de rekening te hebben en vervolgens stop ik met de opvang(mijn contract staat dit toe) en kan ik het incassobureau traject in om mn geld te krijgen.
Kan ik als zelfstandig ondernemer controleren,voordat ik met een gezin in zee ga,of men BKR geregistreerd staat en voor hoeveel geld dat dan is?
Of dat er er beslag gelegd is bij een toekomstige klant want hiermee heb ik nu te maken.
Tips zijn ook zeer welkom.
Ik wil dit weten omdat ik in een plus maten dameskledingwinkel sta. De afgelopen paar weken komt er geregeld een man in zijn eentje bij mij de winkel in lopen. Dan blijft hij een tijdje rondkijken in de winkel en dan vraagt hij aan mij of ik ook mannenkleding verkoop. Dit is nu al 4 keer gebeurd en 1 keer kwam deze man met nog een andere man in de winkel. Ik vertrouw dat dus niet. Ik open en sluit altijd in mn eentje. Ik heb me deze week helemaal niet veilig gevoeld. Ook heb ik al met het hoofdkantoor gepraat en die zeiden dat ik van me af moest bijten. Kan mijn baas dit zomaar van mij verwachten?
Je moet een onderaannemer inhuren en die mensen moeten VcA basis veiligheid hebben. Maar wanneer die onderaannemer ook weer iemand inhuurd, moet die dan ook VcA hebben?
waarom gaan mensen inventariseren?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing