Hoe heet het als jij samen met iemand anders de eigenaar van een bedrijf bent?
Ben je dan een mede-eigenaar of zo of staat dat lager als eigenaar?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ben je dan een mede-eigenaar of zo of staat dat lager als eigenaar?
Ik ga beginnen met het versturen van pakketten (met o.a. voedsel en kleding) naar Polen. Hebben jullie tips hoe ik dit het beste aan kan pakken?
Het versturen hiervan kost aardig wat geld, is het een goed idee om langs te deuren te gaan om geld op te halen?
Ik loop al een tijd met 2 reclame ideeen rond van 2 aparte grote bedrijven. Welke ook al in hun historische strategie passen. Nu is het zeker niet de bedoeling om deze als een soort golddigger uit te melken. Maar heb ook geen zin om een Marketingbureau aan tonnen te helpen, en zelf afgescheept te worden met een dagje op de set of zo.
En ook niet zonder vind ik niet leuk handtekening afgescheept te worden. Om vervolgens over 2 jaar het idee langs te zien komen.
Hoe dit het sympathiekst en doeltreffend aan te pakken dus. Van 1 heb ik verleden jaar al een zeer interessante domeinnaam vastgelegd.
Zowel KPN als Vodafone hebben prijsstijgingen gepubliceerd die vrij fors zijn omtrent het dataverkeer van mobiele abonnementen. In mijn pinautomaat (ik werk zowel op locatie als aan huis) zit een simkaart die daardoor data gebruikt. Moet ik hier dan ook rekening houden met een forse prijsstijging van de kosten van het pinnen?
Toegevoegd na 16 minuten:
Bedankt voor antwoorden tot nu toe.
Ik ben eigenlijk op zoek naar bedrijfsplannen, of die beschermd zijn.
Zoiets als de McDonalds, iedereen kan in theorie een frietzaak beginnen maar je mag het niet teveel laten lijken op de McDonalds.
Hoe werkt zoiets? Hoe kun je zoiets beschermen? Kun je het ook al vooraf beschermen zonder dat het echt al bestaat?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing