Is bij de CAO voor Technische Groothandel een jaarlijkse loonindexering verplicht?

Werk nu 1,5 jaar bij zelfde bedrijf. Op de arbeids overeenkomst is de
CAO Technische groothandel van toepassing. Heb ik dan recht op een jaarlijkse indexering? Tot nu toe geen verandering van startsalaris.

Weet jij het antwoord?

/2500

Volgens de CAO van 1/7/2011 -31/12/2012 zou je inderdaad een verhoging gehad moeten hebben Artikel 32 - Salarisaanpassing 1. De salarisschalen en de werkelijk betaalde salarissen worden verhoogd: a) per 1 juli 2012: 1,25%

Bronnen:
http://www.fnvbondgenoten.nl/site/caos/426...

Dat woord wordt niet gebruikt in de CAO . Er is wel sprake van een verhoging van de salarissen per 1 juli 2012 (‘CAO-verhoging’). Daarin zit dan de indexering ‘verpakt’. Zie artikel 32 ‘Salarisaanpassing" hiervoor. Op 1 juli 2012 moest het het salaris met 1,25% worden verhoogd. Verder nog een eenmalige uitkering in november 2012 van 1,25% van 12x het maandsalaris van oktober 2012 voor iedereen die in november 2012 in dienst was (en naar evenredigheid).

Bronnen:
http://www.fnvbondgenoten.nl/werk_en_inkom...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100