Wat zijn de plichten van een bedrijf wanneer je een wajonger in dienst neemt?
Moet een bedrijf hier rekening mee houden en/of iets doen of is dat geheel vrijwillig.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Moet een bedrijf hier rekening mee houden en/of iets doen of is dat geheel vrijwillig.
Ik kan de VGL-CAO van 2013-2017 en 2017-2019 wel vinden, maar de laatste gelde tot 1 april 2019. Er zou dus een nieuwe moeten zijn want het is inmiddels 1 april geweest.
Ik heb te horen gekregen dat mijn contract word beëindigd op 31 juli na 3 keer verlengd te zijn. Graag wil ik eerder weg bij dit bedrijf en ben ik al aan het solliciteren voor een andere baan. Mag ik eerder weg of zelf ontslag nemen?
Dat wordt mij in de eindafrekeningsmail gevraagd. Ik wil dit niet vertellen eigenlijk. Het ontslag (geen contract verlenging) is niet zo leuk verlopen namelijk.
Moet ik dat vertellen en zo ja waarom? Wat is de reden dat het gevraagd word?
Bedankt!
Sorry vraag paste niet in het vak:
Heeft een werkgever na einde contract recht om te weten voor welk bedrijf of uitzendbureau je gaat werken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing