wat is een acceptabel startsalaris voor een grafisch vormgever van 20 jaar?
Met een goed portfolio, fulltime baan, net van school met goede stage ervaring
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Met een goed portfolio, fulltime baan, net van school met goede stage ervaring
Stel dat je een beperking hebt. Zoals doofheid, je kunt niet lopen, je hebt één been/arm/oog, etc. etc. Moet je dit dan in je c.v. zetten als je gaat soliciteren?
Bij het onderhandelen over een contract blijkt dat de werkgever niet bijdraagt aan het pensioen. Ik dacht erover om dat via het salaris te compenseren (de werkgever biedt een commerciele verzekering, maar de bijdrage is zeer gering). Hoeveel extra salaris kan ik ter compensatie vragen? Ben nu 25 jaar.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing