Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Mag mijn werkgever loon in houden? (studentenjob)

Ik heb vandaag van mijn huidige werkgever te horen gekregen dat ze mijn loon niet kunnen uitbetalen omdat ik zogezegd in het jaar teveel gewerkt heb. Nu heb ik tot nu toe nog maar 12 dagen gewerkt, maar heeft mijn werkgever van mijn weekendwerk wel al de andere dagen gereseveerd. Zover dat ik weet mag mijn huidige werkgever geen loon achter houden, ik heb er toch nog nooit van gehoord? Omdat ik zogezegd te veel gewerkt heb. Dit is uiteindelijk toch mijn probleem?

kan iemand mij helpen?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Hoe vertel je slecht nieuws bij een funtioneringsgesprek?

Ik moet als nieuw leidinggevende een functioneringsgesprek afnemen bij een uitzendkracht die een jaarcontract gaat krijgen. Ik ben zeer tevreden alleen het enige waar ik me aan stoor is dat ze met een andere collega heel veel privé gesprekken voert. Hoe kan ik dit op een nette manier duidelijk maken, zonder gelijk bot of onaardig uit de hoek te komen?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Heb ik recht op WW uitkering als mijn ziektewetuitkering stopt?

Op 14 oktober 2011 heb ik een kijkoperatie gehad aan mijn knie. Op dat moment had ik nog een werkgever en ben daar ziek in dienst gemeld.

Helaas heeft mijn werkgever besloten mijn contract niet te verlengen en ben op 30 september 2012 ziek uit dienst gegaan. Op 1 oktober 2012 had ik recht op ziektewetuitkering.

Inmiddels zit ik bijna 2 jaar in de ziektewet en heb mijn WIA aangevraagd.

Vandaag had ik een afspraak met de arbeidsdeskundige, aan de had van het rapportage van de verzekeringsarts ben ik volledig arbeidsgeschikt verklaard. Ondanks mijn knie/dystrofie klachten. Mijn ziektewetkuitkering stopt op 11 oktober 2013.

Heb ik nu nog recht op WW uitkering of moet ik direct naar de bijstand?

En wat gebeurt er als er toch wordt besloten begin oktober dat ik moet revalideren in een revalidatiekliniek.

Alvast bedankt,

Groetjes Tanja

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing