Als mijn werkgever vrij neemt en het bedrijf sluit, kost mij dit dan ook dagen?
Toegevoegd na 4 minuten:
Het gaat dan niet om bijv een dag na hemelvaart. Maar gewoon 6 dagen achtereen voor zijn vakantie.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 4 minuten:
Het gaat dan niet om bijv een dag na hemelvaart. Maar gewoon 6 dagen achtereen voor zijn vakantie.
ik ben op 12 januari begonnen. ik heb nu nog geen loon gekregen. is mijn werkgever verplicht om het elke maand te geven of mag hij het ook eind februari doen.
Deze vraag, omdat ik gehoord heb dat de patissier heel vaak in een restaurant werkt. Werken ze ook niet vaak in een banketbakkerij? Of een hotel?
Groeten littleherb
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing