Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Word bij ziekte na een jaar 70% van mijn totale loon uitgekeerd of word ik alleen gekort op het deel waar ik nog op ziekgemeld sta?

Ik ben over 2 weken een jaar ziek gemeld bij mijn baas. Ik zak dus terug naar 70% van mijn loon. Alleen ik sta al voor 90% beter gemeld en dus nog 10% in de ziektewet. Gaat nu die 30% af van mijn gehele loon of alleen over het deel waarin ik nog ziek gemeld sta?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Mag een officier van de marechaussee politie taken uitvoeren? En hoevaak?

Ik was erg nieuwsgierig, mag een officier byv de volgende taken doen:
Beveiliging Koninklijk Huis, Politie voor het Nederlandse leger, Politietaken op Nederlandse Luchthavens, Bijstand aan de politie, Persoonscontrole aan de grenzen, Mobiel Toezicht Vreemdelingen, Beveiliging waardetransporten, Centrale Justitiële Dienst, Centrale Meldkamer Marechaussee of Brigade Speciale Beveiligingsopdrachten. Want het lijkt mij dat een officier zelf bepaald wat hij doet vanwege zijn hoge rang ik zag byv hier: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f5/Dick_van_Putten.jpg dat hij byv bij het bike team zit en doet dus iets heels anders.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Kun je met de deeltijd opleiding Communicatie (omscholing) ook een baan vinden in de informatiemanagement en/of als SEO specialist?

Ik ben 37 jaar en wil omscholen/bijscholen op gebied van "informatie" (informatiedienstverlening, informatiemanagement, informatievoorziening) en van baan veranderen (functioneel beheer). De opleiding Hogeschool van Amsterdam wordt misschien wel te zwaar, want ik woon en werk in Tilburg (hoewel het intakegesprek daar alleen maar motiverender was).

Omdat communicatie en informatie toch dicht bij elkaar liggen kan ik misschien beter dichter bij huis de HBO deeltijd opleiding Communicatie gaan volgen. UIteindelijk moet je toch de kans op de werkvloer krijgen denk ik. En op mijn leeftijd is er niet veel tijd om nog eens rustig wat uit te proberen.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing