Hallo Ik ben in 3 sociaal en technische wetenschappen kan ik een advocaat worden?
Is dat een probleem dat in tso zet in niet in aso
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
Is dat een probleem dat in tso zet in niet in aso
In mijn jeugd veel verhuisd, tegen mijn zin in, waardoor ik telkens van school af moest. Hierdoor heb ik geen diploma. Ik dacht certificaten behaald te hebben die gelijk stonden aan een VMBO kader/theoretisch diploma, maar het bleek dat ik een vak miste. Nu heb ik de afgelopen 2 jaar MBO 3 opleidingen gevolgd. Deze zijn niet afgerond wegens omstandigheden. Tot deze opleidingen ben ik toegelaten en die gingen ook heel goed. De eerste opleiding, VIG-MMZ, kwam ik zo binnen met de certificaten. De tweede, SV3, scoorde ik bovengemiddeld na een test. Nu wil ik heel graag weer een opleiding volgen, deze keer BBL. Ze vragen alleen een VMBO diploma... Het zou toch te gek voor woorden zijn als ik, na twee MBO3 opleidingen gedaan te hebben van een jaar, niet aangenomen zou worden hierom, maar ik ben er een beetje bang voor... Heeft iemand hier ervaring mee, kan iemand mij advies geven? Alvast bedankt!!
Ik werk bijna 2 maanden bij een bedrijf (ik mag geen negatieve uitspraken doen over dat bedrijf volgens mijn contract, dus voor de zekerheid houd ik de naam voor mezelf) als bijbaantje. Ik ben nog minderjarig dus ik mag niet zo veel werken. In mijn contract staat dat ik gemiddeld 4 uur per week moet werken, maar ik heb gemerkt dat dit de laatste paar weken een stuk meer was.
Nadat ik een dag 6 uur (die week in totaal 8 uur) moest werken merkte ik dat het me eigenlijk te veel was. Die week daarna moest ik 6:45 uur achter elkaar werken, en die week daarna 7 uur. Omdat dit mij echt te veel werd had ik de roostermaker een mail gestuurd.
Daarna moest ik een week 2 uur werken, waaruit ik concludeerde dat ze echt rekening hadden gehouden met mijn verzoek. Afgelopen week moest ik echter 2 uur werken op woensdag en 5 uur op zaterdag, dus wéér 7 uur in totaal. Deze week moet ik 2 uur werken. Ik ben ook deze week jarig dus dan mag ik langer werken. Ik heb echter duidelijk aangegeven dat ik mijn beschikbaarheid en contracturen niet wilde aanpassen.
Volgende week moet ik ruim 9 uur werken (waarvan 7 uur achtereenvolgend).
Uit de 9 weken die ik er nu werk (dit is inclusief volgende week) heb ik dus 5 weken langer gewerkt dan in mijn contract staat, meestal ongeveer 2x zoveel uren.
Nu vraag ik me af wat ik moet doen. Als ik ontslag neem moet ik nog 4 weken doorwerken en aangezien mijn contract afloopt over iets meer dan een maand heeft dit weinig zin.
Ik weet dat VAVO vanaf TL is maar zijn er uitzonderingen voor kinderen die vmbo KB hebben?
Stel je hebt je diploma voor het middelbaar niet gehaald, maar je volgt wel 3 jaar lang een bepaalde opleiding. Is het dan mogelijk om goed werk te vinden omdat je 3 jaar lang een opleiding hebt gevolgd zonder dat je ooit je diploma hebt behaald? En met goed werk bedoel ik alles behalve vuilnisman, schoonmaker etc.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing