Ik wil misschien bij de Jumbo gaan werken (omdat dat dichterbij is) maar verdiend de Jumbo ongeveer net zoveel als de AH (ik ben nu 16 jaar)?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb door omstandigheden twee keer moeten stoppen met een studie (hbo). Ik zit nu in mn propedeusejaar (hbo) en dit is dus het derde jaar dat ik gebruik maak van het studentenOV. Ik wil na mn propedeuse een universitaire studie doen, maar hoe lang heb ik nog recht op het reizen met studentenov?
in een wereld van louter plezier
kwam ik haar tegen, glimlachend,
en ze zei: wat liefde is geweest
luister ernaar in de bomen
en ik knikte en we liepen nog lang
in de stille tuin.
de wereld was van louter golven
en ik zonk in haar als een lijk
naar beneden het water sloot
boven mijn hoofd en even
voelde ik een vis langs mij strijken
in de stille zee.
dag zei ik tegen haar dag kom
ik je nog eens tegen, glimlachend
maar de wind blies weg
haar gezicht in het water
en ik knikte en ik werd onzichtbaar
in het stille leven.
Ik ben 16 jaar oud en heb mijn vmbo-t examen zo afgerond datbik zonder overleg door mocht stromen naar de havo. Aan het begin van dit jaar kreeg ik last van faalangst en depressie, en heb hierdoor dus 3 maanden thuis gezeten. Ik ben inmiddels weer stappen aan het maken om naar school te gaan, maar merk dat ik eigenlijk wel een beetje klaar ben met school. Ook aangezien ik een belangrijk deel van het jaar heb gemist en niet weet of ik dit jaar wel ga halen. Anders zou ik in een klas zitten met kinderen die 2 jaar jonger dan mij zijn. Maar, om het maar even bij de vraag te houden: Zijn er in mijn situatie alternatieven manieren om toch een havo diploma te kunnen halen maar niet een jaar te verspillen? Of is een mbo opleiding dan de enige keuze?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing