hoeveel vragen van de 30 moet je goed hebben bij het examen LEAN Orangebelt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
Ik word 23 september 18 en ik ga vanaf begin september een voltijd MBO 4 opleiding volgen. Ik heb volgens de site van DUO recht op studiefinanciering en dat zou ik dan vanaf oktober krijgen. Maar nou las ik ergens anders weer dat je geen lesgeld hoeft te betalen als je 18 word na 1 augustus. Dit zou betekenen dat ik studiefinanciering krijg maar geen lesgeld hoef te betalen. Zou ik niet erg vinden natuurlijk maar een beetje vreemd is het wel.
Mijn contract loop in november af bij mijn huidige werkgever. Zij kan mij geen vast contract geven omdat ze zo kleinschalig is en de economie is gewoon nog onstabiel. Nu kan ik wel nar de 6 maanden weer terug komen maar dan zit zij een half jaar zonder personeel en ik zonder werk. Dat is beide voor ons niet wat we willen.
We willen graag samen een oplossing.
Ik zat te denken om die 6 maanden als zzp'er bij haar in dienst te gaan om die 6 maanden te overbruggen. En daarna weer gewoon terug in loondienst voor 2 jaar.
Mijn vraag is nu gewoon mag en kan dat wettelijk gezien?? Hoe zit dat? Mag je gelijk de zelfde maand overstappen? Zit daar een bepaalde tijd tussen?
Alvast bedankt,
Suus
Ik zou graag een opleiding doen in interieurvormgeving in hogeschool gent maar krijg steeds de twijfels omdat ik me zorgen maak om de werkzekerheid. Volgens vdab is er steeds meer en meer vraag naar een interieurvormgever maar ik ben nog steeds niet 100% zeker. Zou er iemand me willen helpen?
Bedankt op voorhand! (In België)
Ik zit in 3 gymnasium en heb dit jaar veel school gemist door ziekte en daar bovenop nog een blindedarm ontsteking, en mijn school dwingt mij de eerste 2 weken van de zomervakantie naar school te komen om een taak de doen. Ik vroeg me af of dit uberhaupt legaal is en of iemand hier meer van weet
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing