Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Als een klant een incasso terugboekt, krijgt het bedrijf dan een melding dat het is teruggeboekt?

Een klant stuurt een bedrijf een incasso machtiging. Nadat de automatische incasso is overgeboekt, boekt de klant het na ongeveer een week terug (storneert het bedrag door de incasso terug te draaien).
Krijgt het bedrijf nu een melding van de bank, of kan het bedrijf zien dat er van een rekening van een klant een incasso is teruggeboekt (gestorneerd).

Toegevoegd na 5 minuten:
Bank van mijn bedrijf is Rabobank.
Klant heeft SNS bank (gezien iban nummer).

Wanneer slaag ik nou en wanneer niet? (VWO)

Ik snap de slagingseisen niet. Ik heb op internet op examenblad en rijksoverheid al gekeken, maar ik heb toch een vraag.

Op internet staat als enige regel voor de CE's, de 5,5-regel

Betekent dit dus dat als ik een 3 haal voor zowel wiskunde, Nederlands en Engels (de kernvakken) op mijn CE, dat ik nog steeds slaag? (mits ik natuurlijk een 5,5 haal op mijn gemmiddelde CE). Mijn Eindcijfers zijn dan namelijk voor alle 3 de vakken nog een 6.

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing