Ik droom wat er gaat gebeuren..
Ik droom dan wat een klein stukje en dan 1/2. Dagen later gebeurt het en dan weet ik wat ik wel of niet moet doen..?? Is dit normaal of hoe komt het ??
Bedankt. Ik ben 14
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Ik droom dan wat een klein stukje en dan 1/2. Dagen later gebeurt het en dan weet ik wat ik wel of niet moet doen..?? Is dit normaal of hoe komt het ??
Bedankt. Ik ben 14
None
Wat is het meest handige om te doen als je tv wilt kijken in het buitenland op vakantie, in de caravan.
We hebben Canaal Digitaal, kun je alles zo meenemen?
(de kaart, de ontvanger + tv en een schotel)
Of zijn er slimmere ideeën?
?
Ik hoor van sommige mensen dat ze er sims op hebben staan en tycoon enzo maar waar kan je die downloaden en ik zoek ook leuke "kleinere spelletjes" waar zou ik die kunnen downloaden??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing