is er een hele dikke bamboosoort?
weet iemand een dikke niet te lange bamboosoort die ik als kamerplant kan gebruiken
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
weet iemand een dikke niet te lange bamboosoort die ik als kamerplant kan gebruiken
Hallo allemaal
Ik zoek het rode kersttruitje uit een ariadne van zo'n 20 jaar geleden.Er zat een gemaasde sneeuwpop en kerstboom op en onderaan een ajourrandje.Ik wil hem graag voor mijn kleindochter maken,ruim 20 jaar geleden heb ik hem voor mijn dochter,haar tante, gemaakt. Wie o wie heeft dat patroontje? Ik heb mijn hele kast afgezocht,wel allerlei araidnes gevonden maar niet die waar dat truitje in staat
alvast bedankt,groetjes Lita
Misschien een domme vraag want ik heb totaal geen verstand van ovens maar ik wou graag een keer fimo gaan bakken. Ik wou het graag voor een ring gebruiken dus ik dacht als ik die klei nou gelijk om die ring maak , bespaart dat een hoop gedoe. Maar ik wou dus even checken of dat wel kon.
Toegevoegd na 7 minuten:
ik heb een plaatje bijgevoegd van wat ik bedoel voor de duidelijkheid :D
Toegevoegd na 1 uur:
Het belangrijkste wat ik wil weten is of de oven dan niet kapot gaat.
Hij zat bij ons thuis in de vensterbank. hij heeft 6 poten, 2 doorzichtige oranjekleurige vleugels en daaronder 2 doorzichtige kleinere vleugels, lange voelsprieten op de kop, en als hij zijn vleugels spreidt komt er een geel/zwart "wespenachtig" lijf onderuit. Verder kan hij heel goed ondersteboven hangend lopen.
Aankomende zondag ga ik naar mijn oom die nog maar 66 jaar is en niet meer te redden is .De artsen hebben te kennen gegeven dat hij tussen nu en 3 maand zal overlijden aan kanker die inmiddels door z'n hele lichaam zit. Hij is gesloten , heeft geen kinderen en is nooit getrouwd geweest.
Heeft er iemand tips ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing