Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Nuldraad en hoe aansluiten?

Ok ok zit met de volgende situatie. Twee stopcontacten naast elkaar (beide dubbel stopcontact) links - rood bruin groen en blauw, rechts groen en rood. Nu ga ik er vanuit dat links een nuldraad extra heeft en dat beide stopcontacten aan elkaar verbonden zijn. Rechts is nu aangesloten maar levert niets. Links nu nog los (ook dit geeft me het gevoel dat ze dus gekoppeld zijn) de vraag is hoe sluit ik links aan?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden

Kun je onder stroom staan door een plas water die uit de wasmachine/vaatwasser stroomt?

Stel je wasmachine of vaatwasser gaan stuk en er stroomt plots water onder de machine vandaan je wilt dit dan laten stoppen door naar de machine te lopen maar je moet eerst door een plas water heen lopen terwijl de machine nog aan staat. Kun je van dit water wat op de grond ligt dan een schok krijgen?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing