Kan ik mijn muziekinstrument wireless verbinden met mijn bluetoothspeaker?
Ik wil mijn viool (met pickup en jack-uitgang) versterken door mijn bluetoothspeaker. Bestaat daartoe een interface?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil mijn viool (met pickup en jack-uitgang) versterken door mijn bluetoothspeaker. Bestaat daartoe een interface?
Ik heb nu ongeveer 3 weken de TRUST GSP-421 2.1 Speakerset.
Vandaag hoorde ik constant een rateling, deze rateling kwam uit beide luidsprekers en gaat ook door als er geen muziek op staat.
zijn mijn speakers kapot, zo nee hoe kan ik dit verhelpen.
alvast bedankt!
Hallo,
mijn diepvriezer maakt verschillende geluiden, 1 daarvan houd op als ik op de bovenkant vd vriezer druk, ik heb er nu een stapel boeken opgelegd, en het is ook weg. is het dan zo dat door die druk verschillende onderdelen beter op elkaar blijven zitten waardoor het minder trilt? ik kan het me nauwelijks voorstellen dat het zo werkt, vandaar mijn vraag
Ik heb nu ongeveer 3 weken trust speakers.
Als ik geen muziek op heb staan komt er gekraak uit ik vraag me af wat dit veroorzaakt en of ze kapot zijn.
hallo, ik heb voor mijn kerst een platenspeler gekregen en ik weet er redelijk weinig vanaf, het is er een van medion met een aux en usb ingang maar alleen een uitgang met zo een rood en wit draadje. nu is mijn vraag , is het mogelijk dat ik mijn speler gewoon rechtstreeks met een box verbind of moet er sowieso nog een versterker tussen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing