Hoe moet je Audacity opnemen met een mengpaneel?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Hallo,
Ik wil iedereen die reageert alvast bedanken voor de reactie!
Ik heb een vraag. Ik heb de cisco 8485dvd hd pvr gekocht. Helaas, ben ik niet zo handig met deze dingen en weet ik nu dus niet wat ik verder moet doen.
Ik heb zelf een standaard Ziggo (upc) abonnement, zonder opnemen en pauzeren. Voor die reden heb ik de Cisco gekocht, om toch te kunnen pauzeren zonder de extra kosten te hebben.
Nu snap ik niet hoe ik met de cisco mijn digitale tv van ziggo (upc) kan bekijken en tegelijkertijd kan opnemen en pauzeren.
Ik heb zelf al de handleidingen op internet opgezocht, de ziggo site bekeken en verschillende dingen geprobeerd. Ik ben alleen bang als ik te veel ga knutselen dat ik meer kapot maak dan mij lief is.
Heeft iemand enig idee hoe ik gewoon lekker van mijn tv kan genieten en kan pauzeren en opnemen? Met het gebruik van de Cisco 8485.
(P.S. vorige keer is mijn vraag verwijderd, ik heb wel degelijk de zoekfunctie gebruikt. Maar, kan geen eerder gestelde vraag vinden die aansluit op mijn vraag)
Ik gooi met enige regelmaat een controller net iets te hard door mn kamer en omdat die dingen nogal duur zijn vroeg ik me af of er aparte controller/controllercases bestaan die daar beter tegen kunnen.
Sinds een paar dagen reageert de tv niet meer op de afstandsbediening en het standby knopje knippert gewoon rood. Heel raar.
Een paar jaar geleden heb ik boxen gekocht die het stekkertje heeft van een iPod. Nu heb ik die iPod niet meer maar wel een iPhone alleen heeft die een ander stekkertje dus ik kan die boxen niet meer gebruiken. Laatst zag ik bij iemand die ook boxen had en die had een dingetje die je op het stekkertje van de boxen kon zetten waardoor je een kleiner gaatje hebt voor je iphone. hoe heet zo iets?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing