soms kun je op een televisie een oude film bekijken in zwart. Weet iemand hoe het beeldscherm de zwarte delen van heg beeld maakt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb binnen een straal van 3 meter, opgesteld op ooghoogte (= ca. 1.70 meter) in mijn woonkeuken maar liefst ZES digitale thermometers en 1 ouderwetse analoge (kwik) thermometer. Ik ben dus een temperatuur-freak. Respectievelijk geven de temp.meters aan: 20.4 - 20.3 - 19.1 - 18.6 - 19.5 en 17.5, terwijl de kwikthermometer het op 17.0 houdt !!!
Ik word hier echt niet goed van. Vandaar mijn vraagstelling. Als ik deskundigen van verkopende bedrijven daarover bel, ben ik volgens die lieden de enige die daar moeite mee heeft.
De dooddoener die je krijgt te horen: "Meneer, niemand vraagt daar ooit naar, want als u het fris vindt zet u de cv-thermostaat gewoon een halfje of een hele graad hoger ............ !!!"
Daar gaat het dan bij mij niet om! Ik wil gewoon de exact juiste temperatuur in mijn woonkeuken weten potversamme !!!
Is er nog hoop voor mij???
Ik heb een sonycybershot w800. zonder wifi.
Als je playstation plus kaartje uit de winkel koopt moet je dan als je de code invoert je creditcard gegeven doorgeven?
Bedoeld voor een inductiekookplaat. Wil deze nl op een gewoon stopcontact aansluiten ipv perilex.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing