Als je onder stroom komt te staan en de aardlekschakelaar schakelt de stroom uit, hoe groot is dan de schok?
Schakelt die zo snel uit dat je helemaal niets voelt of krijg je eerst een flinke schok en gaat die dan pas uit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Schakelt die zo snel uit dat je helemaal niets voelt of krijg je eerst een flinke schok en gaat die dan pas uit?
Ik wil graag internet op mijn Smart TV maar hij is niet WIFI geschikt, een andere opte is via een kabel maar dat kan ook niet want de tv komt boven en onze experia box van KPN is beneden. En ik kan geen gat door het plafond heen zagen ofzo. Ik heb echt hulp nodig! Als er andere opties zijn om internet op mijn Smart TV te krijgen
Ik heb een Toshiba tv met USB aansluiting maar zodra ik een film erop afspeel komt het geluid uit de tv maar niet uit de Hitachi speler/dvd (Dolby) maar wel als ik gewoon tv kijk of een dvdtje kijk
Haaai, mijn controller van mijn ps3 begint een beetje te kloten hij heeft zegmaar een eigen wil, soms doettie het wel maar mijn vaag is kun je ps3 controllers repareren zo ja? Waar?
Groeten ZjopperdeSjop
http://www.bol.com/nl/p/h1-13-smd-led-super-witte-auto-koplamp/9200000013169875/
http://www.bol.com/nl/p/h1-68-smd-led-super-witte-auto-koplamp/9200000013169881/
Behalve de prijs?
Ik zie fysiek verschil, maar dat zegt me verder niets.
Geeft de ene meer licht of zo?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing