bestaat er een tostiapparaat op accu??
De vraag "Bestaat er een tostiapparaat op batterijen?" is al eens gesteld, maar kan het niet op een accu
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
De vraag "Bestaat er een tostiapparaat op batterijen?" is al eens gesteld, maar kan het niet op een accu
Televisie: Philips 7000 series Smart LED-TV 32PFL7406H 81 cm (32") Full HD 1080p DVB-T/C met Ambilight Spectra 2 en Pixel Precise HD
Home cinema: Philips 5.1 home cinema HTB3510 3D Blu-ray Smart TV
Ik heb met een HDMI kabel mijn televisie aan mijn set gekoppeld.
Alles nu komt het geluid maar uit 2 (links, rechts, subwoover) geluid uit.
Wie kan mij vertellen hoe ik het geluid van de digitale televisie uit alle boxen laat klinken?
Echt ontzettend bedankt alvast voor de moeite!
Met vriendelijke groetjes,
jacco
Ik wil graag weten of ik bijv. een subwoofer of tweede versterker kan aansluiten.
Op de versterker zitten de ingangen voor aux, dvd, cd, radio en phono.
De enige uitgang is de 'line out'.
Het lijkt mij dat ik daarmee een signaal kan doorsturen naar een ander apparaat. Een soort omgekeerde aux, dat is wat ik erbij denk.
Maar is dat een geschikt signaal voor een sub? Een echte sub-out heb ik immers niet.
Of zou ik er een tweede (gelijke) versterker aan kunnen hangen en op die manier bi-ampen?
Ik kom met google niet echt verder en de handleiding van de versterker is ook niet digitaal te vinden, helaas.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing