Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Voedingsmiddelen. Vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen en vegetarisch en veganistisch vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Twee vrienden hebben een weddenschap 3 weken niet eten ik vind het echt gek! maar hoeveel zouden ze hier mee afvallen?

Ik heb 2 vrienden , ze hadden een discussie over wie het langst zonder eten kan je raad het al dat wordt een weddenschap.
Ik heb de gewaarschuwd dat het tot de dood kan leiden.
Maar ik vraag me af hoeveel zouden ze hier mee afvallen?
want als ze teveel afvallen gaat hun gezondheid sterk achter uit .
Ze zijn wel ervaren met vasten.
En please laat belerende reacties achterwege. Ik ben namelijk niet de persoon die zichzelf voor een wedstrijd laat uithongeren.
De 1 is 1.60 en weegt 61 kg en de ander is 1.67 en weegt 68 kg

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Laatste tijd veel misselijk, hoe kan dat?

Ik ben de laatste tijd erg misselijk. In de winter is het erger, terwijl het in de zomer vaak minder erg is. Maar dit jaar heb ik er in de zomer ook veel last van. Ik ben daardoor al 12 kilo afgevallen puur doordat ik weinig tot geen behoefte meer heb aan eten. Wanneer ik dan ook moet werken of een zware dag voor de boeg heb, moet ik van mezelf wel een boterham opeten, maar dit kost me erg veel moeite. Mijn familie en vrienden zien mijn gewichtsafname en maken zich zorgen, ik weeg nu nog 58 kg en dat is nog wel een gezond gewicht.

Ik heb wel een glutenallergie. Ook wel coeliakie. Maar doordat ik er geen last meer van heb mag ik van mijn dokter sinds maart weer normaal eten. Voor mensen die zeggen dat je er nooit vanaf kunt komen, dat is inderdaad ook zo. Ik heb nog steeds coeliakie, maar nooit meer buikpijn en mijn bloedwaarden qua vitamines opnemen zijn oke, dus zijn mijn darmen niet beschadigd omdat ik een mildere vorm heb van coeliakie.

Ik vraag me af of dit in verband staat met mijn coeliakie en of iemand weet hoe ik van mijn misselijkheid af kom?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing