Wat is minder slecht?
Gezouten of ongezouten roomboter? En waarom? Ik vind zelf de gezouten lekkerder ...
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Voedingsmiddelen. Vragen over dranken, koken, uit eten en bestellen en vegetarisch en veganistisch vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Gezouten of ongezouten roomboter? En waarom? Ik vind zelf de gezouten lekkerder ...
Af en toe heb ik een vieze smaak in mijn mond. Vaak na het eten danheb ik een bitter/rubberachtige nasmaak. Net alsof je op zo'n postbode elastiekje zit te sabbelen.
Mijn vrouw en ik vermoeden dat het misschien ligt aan gebrek aan één of ander vitamine. Of gebrek aan ijzer. Klopt dat?
Ze zeggen dat je dan niks verbrandt als je slaapt en dus dat je dik wordt.
Geldt dat dan ook als je mager bent?
Toegevoegd na 41 minuten:
Ook als je niet sport
Hoe zorg ik dat we gezond blijven eten. Straks heb ik echt geen tijd om te koken na het werk want dan moet er verbouwt worden in ons nieuwe huis. Iedere dag pizza of patat zit ik ook niet op te wachten. Heeft iemand tips? Ps.we moeten het een tijdje zonder keuken doen, een gaspitje dus!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing