Aanstaande donderdag vlieg ik via Athene naar Heraklion.?
De vlucht is geboekt bij Olympic Arlines. Nu blijkt uit de tickets dat deze vlucht niet door OA wordt uitgevoerd maar door Hellas Jet.
Iemand hier ervaring met deze airliner?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Vliegtuigen. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De vlucht is geboekt bij Olympic Arlines. Nu blijkt uit de tickets dat deze vlucht niet door OA wordt uitgevoerd maar door Hellas Jet.
Iemand hier ervaring met deze airliner?
Toegevoegd na 17 uur:
We wonen in Almelo, er ligt hier wel een vliegbasis in de buurt (vliegbasis Twente). Maar waarom komen ze zo vaak (meerdere per dag) en waarom vliegen ze zo laag? :S
Er zijn in totaal 20 Concordes gebouwd. Volgens Wikipedia staan er 5 exemplaren in diverse musea. Er is er 1 neergestort in 2000, dus zouden er nog 14 exemplaren moeten zijn. Waar zijn die gebleven?
Deze Duitse dame beweert van wel.
Het vliegtuig brak in 1971 in stukken, en zij wervelde, vastzittend aan een rijtje stoelen, de Amazone in.
Daar hield ze wat lichte verwondingen aan over.
Ik weet niet of of ik dit moeten geloven. Jij wel?
Toegevoegd na 3 minuten:
Ik bedoelde niet de rivier, de Amazone, maar het regenwoud.
Toegevoegd na 29 minuten:
http://www.cnn.com/2009/WORLD/europe/07/02/germany.aircrash.survivor/index.html?eref=rss_topstories
De fabrikant levert het nieuwe toestel af met veel, heel veel instructies over het (toekomstig) onderhoud. Maar dan...., wie bewaakt of dit onderhoud ook werkelijk gebeurd. Wordt dat overgelaten aan de kopende partij, de overheid waar het toestel staat geregistreerd, of is dat een mondiale organisatie?
(ik moet eerdaags vliegen in een Airbus, vandaar)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing