Wat is 4chan?
Ik weet ongeveer wat 4Chan is maar niet precies, maar er staat dat 4Chan niet aansprakelijk is voor de schade die je oploopt, wel schade zou je dan kunnen oplopen? Kan je computer schade krijg?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik weet ongeveer wat 4Chan is maar niet precies, maar er staat dat 4Chan niet aansprakelijk is voor de schade die je oploopt, wel schade zou je dan kunnen oplopen? Kan je computer schade krijg?
Op de MacBook Air (11 inch, 2013) van mijn zus zit een reclame virus. Het is er waarschijnlijk op gekomen door het gebruik van uTorrent, Frostwire en/of het downloaden van films met verschillende diensten.
Het virus treed in werking bij het gebruiken van browsers zorgt voor veel reclame, startpaginas vol reclame zoals Trovi, Bing en Yahoo!, popups van commerciële spam sites zoals MacKeeper, online casino's en sites die beweren dat je computer besmet is door porno en popups die automatisch programma's als MacKeeper, Python 3.5 en ZipCloud downloaden. Sommige popups zijn niet sluitbaar en vereisen het stoppen van de volledige browser en andere laten de hele browser vast lopen. Het virus is actief op alle gebruiker accounts inclusief de gastgebruiker. dit alles zorgt voor een uiterst slome werking van de computer en het internet.
Verder heeft er zich een rare gekleurde ruis gevormd over de bovenhelft van het Finder icoon in de dock (zie afbeelding) maar ik weet niet of dit ermee te maken heeft.
Ik heb zelf verschillende keren geprobeerd het virus te verwijderen door mogelijke oorzakelijke programma's en hun data te verwijderen maar dit heeft in niks geresulteerd. Ook heeft het aanpassen van instellingen in systeemvoorkeuren of in de browser geen zin.
Weet iemand wat voor virus dit is en hoe ik het kan verwijderen?
Alvast bedankt!
De laatste tijd wordt er al of niet terecht steeds scherper naar wachtwoorden gekeken. De laatste keer liep ik met het wijzigen van het wachtwoord voor Microsoft tegen het volgende aan. Toevallig weet ik de 3 laatst gebruikte wachtwoorden voor dat account. Maar nu blijkt dat "oude" paswoorden niet kunnen worden gebruikt want Microsoft komt met de melding: Dit wachtwoord kennen we al. Maak een nieuw. Hieruit concludeer ik dat Microsoft kennelijk alle vroeger gebruikte wachtwoorden hoe goed ook onthoud. Waarom?
Ik heb sinds een paar maanden last van een wajam ads dat ongevraagd me computer trager maakt en veel reclames in beeld laat komen.. Ik wil er graag vanaf :P Hoop hulp te kunnen krijgen.
mvg
Ik heb al een tijdje snapchat en het werkte normaal, totdat ik opeens veel vriendschapsverzoeken kreeg van voor mij onbekende mensen. Dan praten we over 174 vriendschapsverzoeken in 12 uur (ook midden in de nacht). Het gaat op dit moment nog steeds door en ik weet niet wat ik eraan moet doen. Ik heb het al aan mijn vrienden gevraagd en zij weten het ook niet. Ik heb ook al de instellingen van snapchat doorgezocht, en daar vond ik dat mijn profiel openbaar was voor iedereen. dat heb ik toen snel verandert, maar het had geen nut, want er kwamen nog steeds vriendschapsverzoeken door. Voor de rest kon ik niks vinden wat ermee te maken had. Ik heb de mensen die mij toegevoegd hebben geblokkeerd, maar dat maakt het aantal vriendschapsverzoeken niet minder. Ook opvallend aan de personen is dat het allemaal jongens zijn en ze komen niet alleen uit Nederland. Ook zitten er seksuele namen bij (ik ben een meisje). Ik maak me grote zorgen en ik hoop dat een van jullie meer weet over dit of het zelf heeft meegemaakt en het mij wilt vertellen. Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing