Hoe werkt google DNS precies?
Ik heb nu net me adapterinstellingen gewijzigd naar google dns, maar hoe moet ik nu verder? Ik wil graag me ip verbergen onder iets als weugiecraft.nl
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb nu net me adapterinstellingen gewijzigd naar google dns, maar hoe moet ik nu verder? Ik wil graag me ip verbergen onder iets als weugiecraft.nl
Ik heb dus een Minecraft server en ik voel me er ongemakkelijk bij dat iedereen mijn ip moet invullen als ze op mijn server komen. Dit is namenlijk het ip van mijn computer. Ik zou heel graag hem willen veranderen in mc.weugiecraft.com. Is dit mogelijk? Alleen gratis wil ik het. Ik weet dat je subdomains uit een lijst kan kiezen, maar ik wil er zelf een hebben.
Sinds kort zijn er af en toe allemaal rode strepen in mijn gmail, soms bewegen ze ook. wat kan ik doen om dit virus te verwijderen, en is het schadelijk? het is zo bij alle berichten en ook bij de inbox. er is niets speciaals gebeurt toen dit voor het eerst voorkwam. het gebeurt bij de oude en de nieuwe look. alle instellingen heb ik al nageken, en labs is uitgeschakeld.
zie het op de afbeelding.
het gaat dus om de rode strepen, de andere blokken heb ik er zelf gemaakt, om persoonlijke informatie te bedekken.
mvg,
bruins-wijkel
Mijn dochter van 8 jaar is er steeds vaker op te vinden dus het wordt tijd hem aan te passen. Ik heb alleen geen idee hoe dat moet. Er zijn dingen te koop, te downloaden, volgens mij zit er in het systeem (Vista) ook iets..Wat moet je doen om er voor te zorgen dat je kind niet op verkeerde websites komt?
(O ja nog iets: Ze kijkt heel graag op Youtube naar liedjes enz, ik heb wel eens gehoord over een kindvriendelijke youtube-achtige site, iemand enig idee welke dag is?)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing