Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik mijn wachtwoord van mijn msn terug krijgen zonder dat hij naar mijn postvak gestuurd wordt?

Ik had een nieuw wachwoord ingesteld voor mijn msn maar nu ben ik hem vergeten en kan hem niet meer terug krijgen weet iemand een andere oplossing dan dat hij naar mijn of een alternatief postvak wordt gestuurd?

Toegevoegd na 9 minuten:
de gehime vraag heb ik ook al geprobeert maar werkt ook niet heb al te vaak verkeerde wachtwoord gegeven.denk zelf ook dat het niet goed zit.

Toegevoegd na 17 minuten:
ik kan mijn ww wel naar mijn alternatieve e-mail sturen maar daar heb ik ook geen ww van die is nog van mij ex

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Als je een virus of spam in een email vermoed, kan het dan ook kwaad om alleen de bron te openen?

Soms krijg ik van mijn contactpersonen in Outlook een email waarvan ik in twijfel trek of zij die wel echt verzonden hebben. Deze emails open ik nooit maar kijk dan eerst altijd bij Eigenschappen om de afzender te zien (die dan al vaak heel anders is). Als ik het dan nog niet vertrouw dan open ik Details en de Bron. Geldt dit ook als het openen van de email?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Outlook vraagje?

Hoe kan je in Outlook instellen dat het programma gelijk bij het opstarten automatisch controleert of er nieuwe email is?

Kan wel instellen om de hoeveel minuten het programma moet controleren op nieuwe email, maar bovengenoemde instelling kan ik nergens vinden.

Wie weet het?

Toegevoegd na 10 uur:
Zie tot nu toe helaas alleen antwoorden die betrekking hebben op Outlook Express, en dus niet op Outlook.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Rare berichten met link via MSN, wie weet hier (al) meer van?

Ik heb sinds vanmiddag nu al een paar zogenaamde 'offline' berichten gehad van mijn contactpersonen op MSN (zie afbeelding).

De eerste gaf ik nog niet zoveel acht op omdat die mij wel vaker links van sites stuurt met leuke tips en ideeën. Maar nu kreeg ik net dezelfde van iemand die ook niet eens online was.

Ik heb de eerste keer de link al aangeklikt en had meteen door dat er ergens iets niet klopte. Maar betekent dit nu dat er iets op mijn pc zit wat er niet hoort? (dit omdat ik nu meer van dit soort offline-berichten krijg) :-/

En wat kan ik mijn contactpersonen evt. sturen dat dit bij hun account gebeurt?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing