Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Verzekeringen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, lenen, sparen, sparen en uitkeringen en toeslagen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoeveel procent van de mensen heeft een overlijdensrisicoverzekering of uitvaartverzekering?

Hoeveel procent van de mensen is verzekerd tegen de kosten van overlijden, begraven, e.d.
Verder zijn er verschillen tussen christelijke en minder christelijke regio's. is hier informatie over?

Het gaat dus niet om een overlijdensrisicoverzekering die direct gekoppeld is aan een hypotheek.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Wat is de voordeel van een collectieve verzekering als je bijstand ontvangt?

Ik heb een collectieve verzekering bij de agis via mijn bijstanduitkering.Er gaat maandelijks automatisch 156,03 van mijn bijstand af.Maar ik vraag mij eigenlijk af wat mijn voordeel dan eigenlijks is.Ik heb gekozen voor optimaal en tand.Maar wil eigenlijk naar een andere verzekering stappen die meer voordelen heeft in sommige dingen die de agis dan weer niet heeft.Maar dat is dan geen collectieve verzekering.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Kunnen mijn sleutels (gereedschap) nog op een of andere manier vergoed worden?

Een vriend van me heeft een tijdje geleden 3 sleutels van me kwijtgeraakt. Deze hebben in totaal een waarde van minstens 40 euro. Ze zaten in mijn tas, toen pakte hij ze terwijl ik zei dat het niet mocht, hij wou ze niet teruggeven, daarna zei hij dat hij ze terug in mijn tas heeft gelegd maar dat was dus niet zo en toen konden we ze niet meer vinden.
Hij is echt iemand van het kapot en kwijtmaken en hij heeft afgelopen maand ook €30 schade moeten betalen aan een vriend van me. Eerst ontkende hij dat hij mijn spullen heeft kwijtgemaakt, wat later heeft hij het bekent dat hij ze was vergeten terug te leggen. Ik mag nu wat van zijn sleutels lenen maar die zijn al half kapot en ik vind ze veel te groot en onhandig. Zelf wil ik echt niet weer 40 euro aan gereedschap kopen en ik betwijfel of hij die van mij gaat betalen. Kunnen dit soort dingen door zijn of mijn verzekering gedekt worden?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing