Ik heb per ongeluk een verkeerde aanhef (man/vrouw) gekozen bij het bestellen van vliegtickets. Is dit erg?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Vliegtuigen. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Deze week vlieg ik naar Londen. Ik wil mijn rugtas en koffer als handbagage meenemen. Beide zijn binnen de toegestane afmetingen. In de regels staat dat je maar 1 stuk mag meenemen maar volgens mij moeder kan dat gewoon. Zij vliegt wel met een andere vliegtuigmaatschappij. Doen ze daar moeilijk over bij Easyjet?
Toegevoegd na 4 minuten:
Op schiphol!
Toegevoegd na 9 minuten:
Bijvoorbeeld: Ryanair=RYR
Laat geld hierbij even buiten beschouwing. Zo ja, welke vliegtuigen wel? Zo nee, misschien ergens anders in de wereld wel?
Ik had eerder de vraag gesteld of de b787 dreamliner nog op Schiphol komt en zo ja wanneer. Ik heb daar al antwoord op gekregen, maar toen ik hoorde dat er problemen waren met de dreamliner vroeg ik me af of er nog kans is dat hij komt.
Toegevoegd na 23 uur:
En kan hij nog in de voorjaarsvakantie komen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing