Volgens mij kan je die voorlopig nog gebruiken. Ik heb zelf ook nog een berg strippenkaarten en het zou gek zijn als ik die opeens in de prullenbak kan gooien. Ze hebben genoeg geld gekost.
Toegevoegd na 2 minuten:
Dit staat er op de officiële website:
Overgangsfase
In de loop van 2009 kunt u de OV-chipkaart op steeds meer plaatsen in Nederland gebruiken. Dat betekent dat er een overgangsfase is waarin de OV-chipkaart, strippenkaart en andere vervoersbewijzen naast elkaar bestaan.
Kan ik mijn strippenkaart blijven gebruiken?
In de overgangsfase kunt u uw strippenkaart blijven gebruiken. De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat bepaalt wanneer de strippenkaart wordt afgeschaft. Dit wordt tijdig gecommuniceerd via de media en door de OV-bedrijven, zodat iedereen de tijd heeft om oude strippenkaarten op te maken.
- Bronnen:
-
http://www.ov-chipkaart.nl/allesoverdeov-c...