hoeveel kost het om mijn scooter met blauw kenteken naar een geel kenteken te krijgen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Brom- & Snorfietsen. Vragen over auto's, boten, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb vorige week een nieuwe vespa sprint aageschaft. Nu zit ik met het probleem dat die soms als het koud is niet goed start. Wat moet ik doen?
Hij start zeg maar en als ik dan niet gelijk ga rijden valt die uit. Ook op stationair valt die gelijk uit.
Beste,
Ik heb een 2dehands brommer gekocht (dax zhenhua) en op mijn snelheidsmeter komt als ik op mijn hardste rijd dat hij 60 km/uur rijd. Ik wil liever niet met een opgevoerde bromfiets rijden vanwege de hoge boetes,... Hoe kan ik controleren of deze effectief te hard gaat ofdat het gewoon aan de snelheidsmeter ligt? Indien hij te hard gaat, hoe kan ik hem dan laten begrenzen en hoeveel gaat dat kosten? Ps: Hij rijd harder als ik de choke dicht zet... weet niet hoe dit komt en ofdat het er iets mee te maken heeft.
Alvast bedankt!
Groetjes,
Robbe 16 jaar
Ik heb een week geleden een Tomos Revival Ts bromfiets gekocht. Leuk ding, rijdt opzich prima, alleen het optrekken is een probleem.
De bromfiets trekt zo langzaam op, dat als ik vooraan bij het stoplicht sta, ik de enige ben die door het groene licht kan rijden voordat hij weer op rood springt. Dit is natuurlijk erg storend voor de andere weggebruikers, en bovendien gevaarlijk.
Ik vraag me dus af waarom de bromfiets zo langzaam optrekt. Ik heb een vermoeden dat het te maken heeft met een verkeerd afgestelde stationairschroef- en/ of luchtschroef, want als ik stil probeer te staan, rijdt de bromfiets langzaam door.
Bij voorbaat dank,
Met vriendelijke groet,
Floris
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing